Допоможіть розробці сайту, ділитися статтею з друзями!

Солодкі сорти томатів можна виростити в будь-якому регіоні. Вибрати відповідний сорт слід, спираючись на докладний опис та відгуки досвідчених городників. Але щоб зібрати солодкий урожай, без кислинки, потрібно дотримуватися деяких правил вирощування.

умови вирощування

Як виростити солодкі помідори? Щоб помідори були цукровими і м'ясистим, мало вибрати відповідний сорт. У грунті повинно бути достатньо поживних елементів, а так само існують і інші секрети:

  • найсмачнішими виходять саме сортові помідори, а не гібридні;
  • для додання солодощі вносять добрива, наприклад калій або деревна зола, сприяють кращому наливу плодів і покращують смакові якості;
  • під час плодоношення не варто вносити азотні добрива, так як вони сприяють зростанню зелені;
  • на цукристість впливає кількість сонячного світла, ніж його більше, тим солодший будуть томати;
  • слід обмежити кількість поливів під час плодоношення.

Той, хто вирощує у себе на городі овочі, може поділитися переліком самих солодких сортів помідорів, опис яких представлено нижче.

Різноманітність вибору серед дрібноплідних видів

Солодкі сорти помідорів чері користуються великою популярністю. Особливості в тому, що плоди ростуть гронами і їх зручно збирати, шкірка щільна, захищає від розтріскування і дозволяє зберігати врожай тривалий час. Найсмачніші плоди серед черрі, мають ранні кордону дозрівання.

Томат Солодка зустріч відноситься до детерминантной групі рослин. Сорт рекомендовано вирощувати в захищеному місці. Плоди починають дозрівати рано, приблизно через 96 днів. Вага становить приблизно 18 м В період дозрівання гладкі плоди фарбуються в рожевий відтінок. Для підвищення врожаю потрібно формувати стебло і встановлювати опору. Ті, хто садить сорт не перший раз, відзначають, що рослина рідко хворіє.

Томат Солодкий фонтан F1 - індетермінатний гібрид, який рекомендовано вирощувати в тепличному приміщенні. Відноситься до ранньостиглий видам, у плодоношення вступає через 96 днів. Червоно-червоні, витягнуті плоди важать 20 г. Догляд вимагає встановлення опори і формування стебла. Активно протистоїть фузаріозу.

Томат Солодка обліпиха є ранньостиглий гібридом, який вирощують як в закритих, так і відкритих грядках. Плоди подати до столу можна вже через 83 дня. Низькорослі кущики відносяться до детерминантной групі, висота приблизно 82 см. Круглі оранжевого відтінку плоди важать 30 г. Помідори цукрові і містять багато бета-каротину. Активно протистоїть хворобам.

Невеликими розмірами плодів характеризуються томати Солодкий Касада. Індетермінантна рослина, стебло витягується вгору до 190 см, необхідно підв'язування і пасинкування. Довгасті плоди червоніти починають рано, через 95 днів. Вага приблизно 25 г. М'якоть солодка, як мед.

До скоростиглим видам відносять томати дитячі солодкі Сливка. Кущики низькорослі, ростуть лише до 50 см. На одній гілці може розташовуватися близько 10 плодів масою 30 г. Помідори трохи витягнутої форми, червоно-червоного відтінку. Шкірочка щільна, запобігає раннє розтріскування.

Сорт Солодкий малюк урожайний і ранньостиглий. Перші плоди вдається спробувати через 96 діб. Відноситься до індетермінантні групі, в висоту росте до 190 см. Кисть просто усипана червоними, рівно-круглими плодами масою всього лише 10 м

Скоростиглим є сорт Солодке дерево. Відноситься до індетермінантні групі. Висота куща досягає 185 см. Круглої форми плоди, бордового кольору, важать всього лише 15 м На гілці одночасно може дозрівати близько 30 штук. Солодкі помідори доповнять будь-яку страву.

Сорти томатів для відкритого грунту, які відрізняються невеликими розмірами і середніми межами дозрівання плодів.

Томат Солодкий перли зріти починає приблизно через 112 днів. Томат Солодкий перли є індетермінатний рослиною, в висоту може рости до 2 метрів. Томат Солодкий перли підходить для вирощування, як на захищених грядках, так і на відкритих ділянках. Черрі-томати важать всього лише 12 г, колір в момент дозрівання червоно-бордовий. На одній кисті може уміщатися до 40 штук.

Цікавими є помідори Світ Піа. Це окультурені дикі овочеві культури, з самими крихітними в світі помідорами розміром з горошинки. Вони дотепер ростуть в дикому вигляді в Америці. При створенні ідеальних умов, стебло дикого рослини у висоту тягнеться до 200 см. Кисті обсипаються червоними плодами. Плодоносять до осінніх заморозків. Рослина стійка до всіх відомих помідоровим хвороб.

Для відкритих або закритих грядок можна вибрати томат Солодкий поцілунок. В умовах теплиці може виростати до 118 см, на відкритій ділянці всього лише 80 см. Має середні кордону дозрівання томатів. На одній кисті формується велика кількість круглих, гладких, блискучих, червоних помідорів, вагою приблизно 20 г. Так як стебло високий, його потрібно формувати і підв'язувати.

Разом з помідорами може бути вирощений перець черрі солодкий. Невеликі кущики на собі у своєму розпорядженні велику кількість перців, розміром приблизно 2, 5 см.

Плоди рожевого відтінку

До рожевим найсолодшим сортам томатів відносять такі назви.

Томат Солодкий бочонок рекомендується вирощувати в тепличних умовах. Томат Солодкий бочонок характеризується середніми межами дозрівання плодів, спробувати урожай можна через 115 днів.

Томат Солодкий бочонок відноситься до індетермінантні типу. Вгору може тягнутися до 2 метрів. Потрібно підв'язування і формування стебла. Обов'язковою умовою є видалення бічних гілок і старого листя. Щоб підвищити опірність хворобам, томат Солодкий бочонок обробляють спеціальними препаратами з інтервалом в два тижні.

На кисті дозрівати може по 5-6 помідор. Кисті потрібно берегти від ушкоджень. Томат Солодкий бочонок обдаровує плодами рожевого кольору, які важать близько 220 г, всередині м'ясисті і солодкі.

Томат Рожевий мед відноситься до детерминантной, середньоранньої групі. У тепличних умовах виростає до 140 см, на відкритих грядках до 60 см. Догляд вимагає пасинкування і підв'язування. Добре переносить посуху. Рожевий мед, серед садівників, славиться своїми величезними плодами. Великі, серцеподібні томати, можуть важити 1 кг. М'якоть у Рожевого меду м'ясиста, щільна, сахаристая. Згідно відгуками, помідори погано зберігаються, швидко розтріскуються.

золотисті плоди

Жовті сорти дуже корисні, в складі, крім інших вітамінів, багато каротину. Томати є гіпоалергенними продуктами. Плоди м'ясисті, соковиті і найчастіше крупніше червоних томатів. Характеристика поширених і смачних томатів, які вибираються городниками протягом багатьох років.

Сорт Кубинський солодкий в висоту росте до 185 см. Плоди золотисто-оранжевого кольору, вага приблизно 350 р З одного томатного куща можна зняти до 13 кг врожаю. Довге стебло рекомендовано підв'язувати і формувати.

Помідори Солодкий Солано є врожайним сортом. У тепличних умовах виростає до 140 см, на відкритій ділянці трохи нижче. Рекомендовано формувати в два стебла. В стадії дозрівання, плоди фарбуються в яскраво-оранжевий колір з жовтими смужками. Вага приблизно 120 м

Томат Медовий цукровий відрізняється янтарно-жовтими плодами вагою до 420 г. Форма округло-плеската. Є середньостиглих видом (дозрівання починається через 116 днів). Потрібно обов'язкове пасинкування і формування.

Багатий солодкий урожай

Серед солодких сортів можна підібрати такі, які відрізняються численним урожаєм. Підходять ці томати для відкритого грунту і для теплиць. Які можна вибрати сорти для відкритого грунту?

Томат Солодкі пальчики починає зріти через 107 днів. Низькорослі, компактні кущики, досягають у висоту 55 см. Можна вирощувати як на відкритих, так і на закритих грядках. Витягнуті плоди з носиком важать приблизно 80 м Рослина розвивається навіть в холодну погоду, стійко до багатьох хвороб.

Томат Солодке серце F1 відноситься до ранньостиглий, високоврожайних гібридів, до моменту дозрівання потрібно почекати всього лише 90 днів. Детермінантна рослина. Кущики низькорослі, близько 80 см. Червоно-червоні округлі плоди, мають рівну, глянсову поверхню. Відмінною особливістю є наявність носика біля основи. Виявляє стійкість до основних томатним хвороб. Необхідно підв'язування, видалення бічних гілок і формування стебла.

Гібрид Преміум F1 відноситься до ранньостиглих сортів помідорів, від сходів до формування плодів може пройти всього лише 85 днів. Низькорослі томатні кущі, заввишки до 70 см. Добре переносить коливання температури, багато хвороб обходять стороною. Потрібно пасинкування і формування в два стебла. Червоні, округлі помідори, важать приблизно 113 г і довго зберігаються.

У томатів Італійський солодкий, середні кордону дозрівання. Відноситься до індетермінантні групі, стебло витягується до 200 см. Рекомендовано вирощувати в теплиці, під час росту потрібно підв'язування до опори. Кращі результати виходять в результаті формування в два стебла. Плоско плоди при дозріванні стають червоно-малиновими, важать приблизно 300 г. На смак солодкі, без натяку на кислинку.

Допоможіть розробці сайту, ділитися статтею з друзями!

Категорія: