Допоможіть розробці сайту, ділитися статтею з друзями!

Вибираючи нові сорти помідорів для посадки в своєму городі, слід звернути увагу на Аврору - гібридний томат, який є досить новим сортом, але вже досить популярний серед дачників завдяки своїм перевагам і відносній невибагливості до відходу.

Опис і характеристики сорту

Томат Аврора f1 - скоростиглі помідори, які стосуються детермінантності типу. Кущики невисокі середньо розгалужені. Пагони прямостоячі, помірно облиствені, їх висота - не більше 0, 7 м. Забарвлення стебел - насичена зелена. Листя - середньої довжини, звужується до кінця, типово помідорна, яскраво зелена. Невисокі кущі не вимагають підв'язки, але пагони висотою близько 70 см краще прив'язувати до опор.

Характеристика скороспелости наступна: від моменту висадки посівного матеріалу до збору врожаю проходить 3 місяці. Вирощена в домашніх умовах розсада прекрасно росте в городі на грядках і в захищеному грунті. Аврора - це помідори, які славляться хорошим зростанням і плодоношенням в будь-яких умовах, і це є одним з головних достоїнств гібрида.

При ранній висадці сіянців в теплицях, можливо зібрати з Аврори два врожаї, якщо після знімання першого врожаю сформувати нові пагони з пасинків.

Опис сорту буде неповним, якщо не розповісти про плоди, а також про врожайність цього гібрида. Що достигають плоди - округлі, злегка ребристі. Зрілі томати - яскраво-червоної забарвлення, маса одного помідора - 100-110 г. Шкірочка - не дуже щільна, не схильна до розтріскування. Зібраний урожай добре переносить транспортування на досить великі відстані.

Цей сорт є універсальним - зрілі помідори використовуються в свіжому вигляді, консервують в цілому вигляді, а також готують салати, кетчупи, томатний сік, томат-пюре.

Урожайність гібрида Аврора висока - близько 4, 5 кг з куща, а в тепличних умовах - навіть більше.

Плюси і мінуси сорти

Відгуки тих, хто садив цей сорт, кажуть про велику кількість позитивних якостей у цих томатів. Серед основних плюсів слід відзначити:

  • високу врожайність;
  • ранній термін достигання томатів, плоди визрівають практично одночасно;
  • висока стійкість до хвороб, що вражає пасльонові рослини, особливо до фітофторозу;
  • гібрид не вимагає особливого догляду;
  • прекрасні товарні якості і хороший смак стиглих помідорів;
  • урожай добре переносить перевезення на великі відстані.

На думку тих овочівників, хто вирощував томат Аврору не один сезон, негативних якостей при його вирощуванні помічено не було.

Нюанси посадки і догляду

Посадка насіння Аврори повинна проводитися в кінці березня - початку квітня. В цьому випадку розсада встигне вирости й зміцніти в кімнатних умовах, отримуючи достатню кількість сонячного світла і тепла. Догляд за посадженої у відкритий грунт розсадою полягає в своєчасних поливах, розпушуванні грунту навколо кущів, видаленні бур'яну і декількох підгодівлі комплексними мінеральними добривами протягом сезону.

І якщо Аврора посаджена правильно, то подальший догляд за гібридом зазвичай зводиться до мінімуму.

Допоможіть розробці сайту, ділитися статтею з друзями!

Категорія: